fot. unsplash.com

Znaki zodiaku które mają największe skłonności do łamania prawa. Przekonaj się, czy jesteś w tej grupie!

Jedni kradną ze zwykłej ciekawości. Inni, bo czują, że mają taką misję. O tym, czy ktoś ma większe skłonności do łamania prawa, decyduje wiele czynników. Jednym z nich, według astrologów, jest znak zodiaku. Oto jak łamią prawo Lew, Baran czy Wodnik!

Barany, bo mają taką chęć

Ten znak zodiaku najlepiej czuje się, gdy bierze udział w przygodach z adrenaliną. Obce jest mu poczucie strachu, co przekłada się na łamanie prawa. Zodiakalne barany kradną, bo mają taki kaprys. Na próżno można doszukiwać się tam wyższych celów.

Byki lubią bogactwo

Ten znak zodiaku musi czuć stabilizację finansową i dostatek. Ceni sobie komfortowe życie, a to, jak wiemy, może sporo kosztować. Byk, jeżeli łamie prawo, to dla własnych, indywidualnych korzyści. Rzadko kiedy kradnie w imię wyższych idei.

Bliźnięta nie widzą nic złego

Ciemną stroną zodiakalnych bliźniąt jest gadulstwo, krętactwo i lawirowanie z prawdą. Powie ci ją najczęściej tylko wtedy, gdy się pomyli. Osoby te, gdy muszą zmierzyć się z działaniem niezgodnym z ogólnie przyjętymi normami, zazwyczaj robią to bez żadnych skrupułów. Złapane, rzadko silą się na uczciwą skruchę, bo w swoim działaniu nie dostrzegają nic niezgodnego z prawem.

Rak robi to w imię dobra rodziny

Zodiakalne raki są prawdziwymi strażnikami domowego ogniska. Jeżeli będą działać wbrew prawu, często zrobią to pod wymówką o tym, że musieli zadbać o byt rodziny i bliskich. Co więcej, te znaki zodiaku mają większe predyspozycje odnośnie działania w grupach zorganizowanych, których członkami są właśnie najbliżsi z rodziny.

Lew lubi pasję o dobrobyt

Złodzieje spod tego znaku zwykle nie okradają biednych, a raczej tych, którzy w ich osobistym mniemaniu, są bogaci. Każda akcja łamania prawa musi być nie tylko brawurowa, ale głośna. Zodiakalne lwy świetnie czują się, gdy posiadają publikę, która będzie o nich mówić. Jedno jest pewne — jeżeli coś robią, to z prawdziwym rozmachem.

Panna z niebywałą sumiennością

Zodiakalne panny cenią sobie spokojne i nade wszystko uporządkowane życie. Kiedy więc dochodzi do łamania prawa, robią to tak, aby nikt się nie zorientował i nawet nie pomyślał, że winowajcą może być właśnie ta osoba. Osoby te bardzo często wracają do złych nawyków, nawet jeżeli zostały złapane na gorącym uczynku. Odsiadują swoją karę, aby znowu spróbować, tym razem bezbłędnie.

Waga zawsze pod płaszczykiem uwagi

Nie da się ukryć, że ciemną stroną zodiakalnej Wagi jest ciągła chęć uwodzenia. Będą urocze i niezwykle przekonujące w tym, co robią. Osoby te najczęściej oszukują czy łamią prawo z wątkiem romantycznym. Będą zwodzić za nos i opowiadać łzawe historie tylko po to, aby w najmniej oczekiwanym momencie przypuścić atak na  niespodziewającą niczego się osobę.

Skorpion łamie prawo na luzie

Skorpiony to niezwykle silne znaki zodiaku, które potrafią zachować zimną krew w każdej sytuacji. Nie inaczej będzie w sytuacji łamania prawa. Jeżeli ktoś może wpaść na szalony pomysł obrabowania banku w biały dzień w środku wielkiego miasta, to z pewnością będzie to właśnie Skorpion. I co najdziwniejsze, zapewne napad ten się uda!

Strzelec zawsze moralnie

Nikt nie potrafi działać z tak ogromnym przekonaniem, jak właśnie zodiakalny Strzelec. Jednak myli się ten, kto myśli, że może narzucić mu swoją wolę. Strzelce wezmą za pewnik prawdę, w którą sami uwierzą. Dlatego też nie próbuj mu narzucić swojego zdania, bo i tak w nie nie uwierzy. Osoby te łamią prawo w imię wyższych idei, które są jednocześnie spójne z ich wewnętrznymi przekonaniami.

Koziorożec nigdy poza pracą

To najbardziej ambitny i pracowity znak zodiaku. W ten sam sposób będzie podchodził do łamania prawa. Najczęściej dochodzi do tego w miejscu jego pracy, gdzie najczęściej robi zawrotną karierę. Koziorożce bardzo lubią szybko awansować, co jest dla nich realnym wyznacznikiem podniesienia statusu społecznego. Innym, są pieniądze, niekoniecznie zebrane w legalny sposób.

Wodniki mają swoją filozofię

Zwykle zodiakalne Wodniki mają przemyślaną i ugruntowaną ideologię. Na jej podstawach, tworzą wizje, które starają się sprzedać światu. Na podobnej zasadzie działają również w kontekście łamania ogólnie przyjętych norm społecznych. To nic, że dana maszyna czy kosmetyk sprzedawany przez Wodnika nie działa. Ważniejsze, aby ktoś go kupił!

Ryby pociągną za sobą tłumy

Bardzo mocno uduchowione zodiakalne Ryby żyją w silnym przekonaniu, że ich wizjonerskie podejście do życia zbawi nie tylko je same, ale i cały świat. Oszukując i kradnąc, jednocześnie wmawiają, że działają w dobrej sprawie. Niezwykle rzadko przyznają się do popełnianych czynów. Zwykle upierają się, że to wszystko wina kogoś innego, bliżej nie sprecyzowanej siły wyższej.