Leniwe znaki zodiaku

Leniwe znaki zodiaku i pracusie. Sprawdź jak to jest u ciebie!

W całej gamie znaków zodiaku, tylko trzy z nich są ogromnymi leniuchami. Z drugiej strony, jedynie kilka naprawdę lubi pracować. Poznaj w której jesteś grupie i daj sobie przestrzeń do zmiany nawyków. Leniwe znaki zodiaku również mogą świetnie radzić sobie z obowiązkami zawodowymi!

Zacznijmy od pracusiów

Jednym z największych entuzjastów pracy są Panny i Koziorożce. Dla nich może nie być ani weekendów, ani świąt. Praca, jeżeli traktują ją na poważnie, staje się dla nich sensem życia i zrobią wszystko, aby wykazać się najlepszymi wynikami. Te znaku zodiaku mają po prostu wrodzone predyspozycje — Panna ma wysokie poczucie obowiązku oraz pedantyczność. Koziorożec natomiast łaknie pieniędzy i kariery. Jednak warto tu uważać, bo właśnie te znaki mogą szybko wpaść w spiralę wypalenia zawodowego.

Nieco mniej pracowite są zodiakalne Barany oraz Byki. Jest tylko jedno „ale” – Barany ze względu na wibrującą w nich energię, niezwykle rzadko dają radę wysiedzieć przez 8 godzin przy biurku. Z kolei Byki rzadko kiedy wykazują się entuzjazmem. One po prostu mają jasny cel: zarabianie pieniędzy. Podobnie jest ze zodiakalnym Rakiem. Choć nie pokazuje tego po sobie, jest bardzo wrażliwy. Do pracy którą wykonuje, musi być przekonany w stu procentach. Gdy jednak ktoś go urazi, bez skrupułów odcina się i szuka czegoś nowego.

Nie takie znowu leniwe znaki zodiaku!

Lwy, ze względu na swoje wybujałe ego, zwykle są przekonane o tym, że wszystko wiedzą najlepiej. Dlatego też bardzo źle znoszą krytykę i najlepiej odnajdują się w roli głównodowodzącego. Gdy jednak ma wokół siebie ludzi którzy mu schlebiają, staje się potulny jak baranek i bez problemu wykonuje powierzone mu obowiązki.

Zupełnie inną taktykę należy przybrać w stosunku do zodiakalnej Wagi. Ta z kolei musi mieć wszystko ułożone równo z góry ustalonym schematem. Nie znosi pracować pod presją czasu, a jeżeli coś takiego go spotyka, szybko wpada w stany depresyjne. To jeden z tych znaków zodiaku, który najcześciej zmienia miejsce pracy.

Skorpiony i Strzelce są pracowite i solidne. Jednak nie spełnią się w roli księgowych czy administratywistów. Praca z papierami będzie ich zwyczajnie nudzić i może zacząć ją sabotować. Dlatego tak ważne jest, aby tym znakom stawiać jasne wymagania do których będą dążyć, najlepiej przez ostrą rywalizację.

Pora na największych leniuchów!

Leniwe znaki zodiaku to Wodniki, Bliźnięta i Ryby. Zaczynając od ostatniego, zodiakalne Ryby mają zupełnie inne, wyższe priorytety niż codzienna praca. W swoim życiu częściej mają tendencję do szukania osoby która ich utrzyma. A jeżeli już podejmują działania związane z rozwojem zawodowym, to są więcej podlizywaczami niż pracusiami.

Zodiakalne Bliźnięta to urodzeni szaleni naukowcy, którzy najchętniej próbowaliby raz po raz czegoś nowego. Nie odnajdą się w nudnej, powtarzalnej pracy – to po prostu sprzeczne z ich naturą. Rzadko pamiętają o goniących ich terminach i co gorsze, uwielbiają zrzucać pracę która ich nudzi, na innych.

Zobacz również: Jarzębina ma magiczną moc. Przekonaj się do jej magicznych właściwości!

Został jeszcze niezależny Wodnik. To jeden z tych znaków, który kompletnie nie radzi sobie ze słuchaniem poleceń drugiej osoby. Świetnie sprawdzi się więc we wszystkich zawodach wymagających bardziej zabawy i nieszablonowego podejścia niż ciężkiej pracy od rana do wieczora.

Jaka rada dla leniwych znaków zodiaku?

Oczywiście to nie jest tak, że nie będziecie mieć serca do żadnej pracy. Musicie po prostu wybrać taką, w której odnajdziecie się w stu procentach. Warto również zadać sobie pytanie o motywy podjęcia konkretnej pracy. I przypominać sobie je, kiedy przychodzi największy kryzys.