Co oznaczają dni tygodnia w astrologii? Wykorzystaj dobroczynne wpływy do wykonania swoich codziennych zadań! Cz.I

Idąc za radami astrologów, w poniedziałki absolutnie nie powinniśmy zabierać się za żadne ważne sprawy – to idealny dzień na bujanie w obłokach. Z kolei w soboty musimy zakasać rękawy i zabrać się za sprzątanie. Wtedy wyjdzie nam najlepiej. Co jeszcze radzą gwiazdy?

Poniedziałek z Księżycem

To, że tak ciężko jest nam się doprowadzić do porządku na początku tygodnia, to nie tylko sprawa naszych nawyków i przyzwyczajeń. Poniedziałki według astrologii powinny być przeznaczone na bujanie w obłokach. W te dni zazwyczaj jesteśmy senni, kapryśni i niepewni swoich decyzji. Łatwo również poddajemy się emocjom.

Zobacz również: Największe wady znaków zodiaku. To otwiera oczy na wiele spraw!

Wtorek pełen energii

To właśnie drugi dzień tygodnia jest najlepszym momentem na rozwiązywanie trudnych spraw. Wtedy masz najwięcej energii i siły do działania. Jeżeli w danym tygodniu masz zaplanowane ciężkie prace fizyczne, to właśnie wtorek będzie na to momentem idealnym. Ciemniejsza strona tego dnia jest taka, że często stawiamy różne sprawy na ostrzu noża. Dlatego unikajmy konfliktowych sytuacji, aby potem nie musieć tłumaczyć się z nieprzemyślanych decyzji.

We środę koniecznie na zakupy!

W środku tygodnia koniecznie wybierz działania związane z handlem i komunikacją. Dlatego jak najbardziej będą mile widziane wszelkiego rodzaju zakupy, narady, podróże służbowe albo spotkania z klientami. O wiele łatwiej będziesz również przyswajać wiedzę i nawiązywać zagraniczne kontakty. To również doskonały dzień na szukanie nowej pracy. Pamiętaj jednak, że w całym tym zamieszaniu ciężko będzie ci zyskać spokój i dystans do wielu spraw.