Największe wady znaków zodiaku. Czy znasz je wszystkie?

To w jakim czasie pojawiliśmy się na świecie, w pewnym stopniu wpływa na naszą osobowość. Czy tego chcemy czy nie, przed pewnymi sprawami nie uciekniemy. I chociaż każdy znak zodiaku ma swoje pozytywne cechy, to nie można zapomnieć o tych gorszych. Jakie to będą?

Walczący Baran

Osoby z tego znaku zodiaku to wojownicy, którzy rzadko potrafią podejmować trafne decyzje pod presją czasu. Nie słucha doradców i najczęściej uważa, że ma rację. Taka postawa nie może skończyć się dobrze dla nikogo. Również dla samego zodiakalnego Barana. Dodajmy jeszcze egoizm, i zadufanie w sobie.

Uparty jak Byk

Żyje w ciągłym strachu przed tym, że straci wszystko co ma. Odczuwa również ogromny strach przed zmianami i niezwykle rzadko się na nie decyduje. Gdy coś mu zagraża, z potulnej osoby zamienia się w nieprzyjemną i groźną osobę. Do tego jest też leniwy, flegmatyczny i zainteresowany wyłącznie sprawami materialnymi. Bycie upartym ponad miarę to chyba jego najmniejsza z wad.

Wyrachowane Bliźnięta

To bardzo złożona osobowość, ciekawa świata i obserwująca wszystko z uwagą. Jednak z drugiej strony, za miłą osóbką ukrywa się wyrachowanie i chłodne traktowanie innych. Co więcej, każda pochwała wychodząca z jego ust, może być podszyta sarkazmem i złośliwością. Chętnie korzysta z przysług znajomych, niekoniecznie dając coś w zamian.

Ambicja Raka

Ten znak zodiaku doskonale znajduje się w gronie rodzinnym. Ma w sobie również coś z wiecznego dziecka. Potrzebuje bliskich osób, aby czuć się bezpiecznie, jednak w gruncie rzeczy wciąż się boi, że wszystko straci. Z tego powodu przyciąga osoby o słabej psychice, w imię zasady – swój ciągnie do swego. Nie umie i nie chce być sam, jednak nadmierna ambicja często go gubi.

Ważny jak Lew

Osoby spod tego znaku zodiaku świetnie wiedzą czego chcą i zrobią wszystko, by to zrealizować. To narcyz, który musi czuć władzę. Mania wielkości to jego drugie imię, które nie znosi sprzeciwu czy krytyki. Uzależniony od akceptacji innych, często pozuje na ważniaka. Jego współczucie zazwyczaj jest na pokaz i szybko mija.