Wady Koziorożca, Wodnika i Ryb. Z tymi osobami, życie z pewnością nie będzie usłane różami!

Znak zodiaku wpływają na nasze życie czy nam się to podoba, czy też nie. I można mówić, że wszystko siedzi w naszym charakterze. Jednak jego kształtowanie się, to, sądząc po wypowiedziach ludzi zajmujących się astrologią, również kwestia znaku zodiaku. Jak będzie się żyło z Koziorożcem, Wodnikiem oraz Rybami?

Gburowaty jak Koziorożec

Nie da się ukryć, że osoba z tego znaku zodiaku, przede wszystkim będzie żyć pod ciągłą presją sukcesu. Bywa nieprzyjemny dla innych i zupełnie nietowarzyski. Przy czym rzadko rozumie, że to z jego winy. W kontaktach z innymi jest zamknięty w sobie, nieprzychylny i zimny niczym Królowa Śniegu. Oceni cię i wyrobi sobie zdanie jeszcze przed tym, jak zdąży cię poznać. Chytry i gburowaty, z pewnością nie nadaje się na imprezowego wodzireja. I nigdy nie stanie po stronie innowacyjnych rozwiązań, uparcie podążając starymi szlakami.

Niezrozumiany Wodnik

Osoby spod tego znaku zodiaku mają w sobie bardzo dużo charyzmy i osobistego uroku. Ponad wszystko cenią sobie wolność i bycie uwielbianym. To egoista, który swoje potrzeby będzie stawiał zawsze na pierwszym miejscu. Zwykle przecenia swoje indywidualne możliwości i koniec końców, źle na tym wychodzi. Od wszystkich wokół wymaga bardzo dużo, jednak na swoje poczynania przymyka oko. Nie jest skłonny do autorefleksji. Swoją samotnością i wyobcowaniem, przyciąga osoby, które chcą mu pomóc. Jednak to pierwszy krok do autodestrukcji.

Szalona zmienność Ryb

Zodiakalne Ryby są niezwykle uduchowione. To jest ich największym motorem do działania w życiu. Gdy tę duchowość łączą z wrodzonym brakiem rozsądku i trzeźwego podejścia do sytuacji, robi się niebezpiecznie. Lubią filozofować i zadawać egzystencjalne pytania. Często, by odnaleźć się w niezrozumiałym świecie, wchodzą w toksyczne relacje i dają się wykorzystywać. Do tego bywają fałszywe i zmienne w swoich uczuciach i pragnieniach. Mają większe, niż inne znaki zodiaku, skłonności masochistyczne.