Dlaczego w sobotę ważne są porządki a w niedzielę odpoczynek? Astrologia prawdę ci powie!

Weekendowe dwa dni dla wielu z nas są czasem odpoczynku oraz zupełnego lenistwa. Jednak astrologia podpowiada, aby w sobotę zabrać się do roboty, oczyszczając swoją przestrzeń. Z kolei w niedzielę celebrować chwilę. Zobacz, co jeszcze warto robić w te dni!

Sobota – dzień zakańczania spraw

Ten dzień stoi pod znakiem porządków. Chodzi tu zarówno o przekopanie ogródka jak i umycie samochodu. Świetnie pójdą ci również wszystkie naprawy sprzętów w domu czy domowe porządku. Mycie okien, szorowanie łazienki czy prace ogrodowe to najlepszy pomysł.

Zobacz również: Światy równoległe naprawdę istnieją. Matematycy mają dowody!

Jednak w tym dniu rozwiążesz również najtrudniejsze problemy z którymi borykasz się od dłuższego czasu. Pokonasz również te przeszkody, które pozornie są nie do przeskoczenia. Sobota nie jest dobrym dniem na prokrastynację. Jeżeli coś postanowisz zrobić, dokonaj tego, bo świat będzie ci sprzyjał.

W niedzielę korzystaj z chwili

Po całym tygodniu pracy każdy z nas zasługuje na chwilę odpoczynku. I właśnie niedziela jest tym dniem – bez pośpiechu czy niepotrzebnego stresu. Pozwólmy sobie na chwile uśmiechu, swobody i radości. To dobry dzień na rozwijanie hobby, pasji i wszelkim przyjemnościom. Twórcza energia w tym czasie będzie rezonować z tobą wyjątkowo mocno.

Niedziela jest również dniem, gdzie czujemy największą pewność siebie i zadowolenie. Korzystaj więc z tej energii jak tylko potrafisz. Niektórzy właśnie w niedzielę mogą poczuć rozleniwienie i kompletny brak ochoty na cokolwiek. Zaakceptuj te emocje i poddaj się nim. Cały dzień spędzony w łóżku czy na hamaku to wcale nie jest taki zły pomysł. Zwłaszcza, że musisz naładować energię na cały kolejny tydzień.