Jakie prace najlepiej wykonywać w czwartek i piątek? Astrologia ma gotową odpowiedź!

Czasem tak jest, że cały dzień mamy pod górkę. Nie tylko nic nie wychodzi, ale i sprawy które chcemy zakończyć, uparcie nie chcą dojść do szczęśliwego finału. Bywa, że to wina niesprzyjających okoliczności. A może to jednak nie przypadek?

Czwartek najlepszy do nowych rzeczy

Po szalonej, pełnej wzajemnych relacji środzie, w czwartek przychodzi lekkie orzeźwienie i spokój. Zwolnij więc nieco tempo, bo to świetny czas na nabranie dystansu do projektów którymi się zajmujesz. Dokonasz właściwej oceny sytuacji i znajdziesz wyjście z nawet najbardziej niekomfortowych sytuacji. Inwestycje przeprowadzone w czwartek, z pewnością sprawiają, że w twoim życiu zagości dobrobyt.

Zobacz również: Poniedziałek, wtorek i środa – co najlepiej robić w te dni, aby przyniosły pomyślną realizację planów?

Nie wahaj się więc dokonać podsumowań swojej pracy, a także starać się o podwyżkę. Jeżeli masz zamiar odwiedzić wszelkiego rodzaju urzędy, to właśnie czwartek będzie tym dniem tygodnia, gdzie najlepiej rozwiążesz wszystkie sprawy. Jednym słowem: czwartek to dzień obfitości. Co zasiejesz, to będzie skutkować sporymi plonami.

Piątek na odpoczynek i zabawę

W ten dzień z pewnością myśli będą uciekać gdzieś daleko, a już z pewnością wykraczać poza pracownicze obowiązki jakie wykonujesz w tygodniu. W głowie bardziej niż w pozostałe dni tygodnia, będziesz odczuwać skłonność do ploteczek, flirtów, pogaduszek i zabawy. Nie bez przyczyny w ten dzień tygodnia w wielu firmach przestaje obowiązywać surowy dress code na rzecz bardziej luźniejszych strojów.

Jednak to piątek właśnie jest najbardziej inspirującym dniem dla wszystkich artystów oraz osób zajmujących się reklamą. W ten dzień z pewnością będą mieć niesamowite źródło inspiracji i twórczego flow.