Magia metali

Magia metali. Zobacz, jaką biżuterię nosić, aby spełnić swoje marzenia!

Od dawna wiadomo, że metale szlachetne dodają nam więcej określonej mocy. Jesteśmy bardziej pewni siebie dzięki złotemu pierścionkowi. Budzą się w nas waleczne instynkty przez noszone żelazo. Wszystko przez to, że metale wzmacniają naszą wewnętrzną energię. Przekonaj się o tym na własnej skórze!

Magia metali — złoto!

Jeżeli szukasz magicznej biżuterii, nic nie doda ci tak odwagi i pewności siebie jak pierścionek, kolczyki albo łańcuszek ze złota. To metal, którym włada Słońce, więc przyciąga nie tylko bogactwo i powodzenie, ale i obfitość we wszystkich sferach życia. Warto dodać, że nie ma tu znaczenia, czy wolisz złoto zwykłe, białe czy różowe. Każde z nich symbolizuje władzę oraz pewność siebie.

Dlatego też koniecznie miej na sobie coś ze złota, a z pewnością dobrobytu u ciebie nie zabraknie. Ponoć świetnie spisuje się podczas wszelkiego rodzaju egzaminów oraz sprawdzianów. Dzięki niemu również, o wiele mocniej wpłyniesz na poczynania innych. I nie poddasz się tak łatwo manipulacji.

Zobacz również: Oto dlaczego w sobotę porządki udają się najlepiej. Odpowiedź tkwi w gwiazdach!

Platyna i srebro dla rozwoju duchowego

Magia metali w wydaniu platyny i srebra to wysoko rozwinięta intuicja oraz rozwój duchowy. Nic w tym dziwnego, bo tymi metalami rządzi Księżyc. Nosząc więc biżuterię ze srebra oraz platyny, niejako budzisz uśpioną intuicję i zaczynasz dostrzegać to, co niewidoczne dla innych. Srebro przez niektórych jest nazywane metalem kobiecym, a to ze względu na właściwości niezbędne do zrozumienia swoich lęków i uprzedzeń. Dodatkowo, srebrne bransoletki czy wisiorki bardzo pomagają odnaleźć bratnią duszę i przyjaznych tobie ludzi. Jeżeli chcesz zajść w ciążę, nie ma lepszego metalu który ci w tym pomoże. Za to gdy chcesz się zając wróżeniem, astrologią oraz jasnowidzeniem, zaopatrz się w ozdoby z platyny. One przyciągają właśnie te moce.

Kiedy założyć miedź?

Miedzią rządzi Wenus, więc jak możesz się domyślić, będzie bardzo odpowiednia dla wszystkich tych, którzy szukają swojej drugiej połówki. Amulety i talizmany z miedzią sprawiają, że szybko znajdujemy nie tylko miłość, ale i przyciągamy do siebie same dobre sytuacje. Świetnie będzie rezonować również z osobami zajmującymi się twórczą stroną życia. Pierścionki, wisiorki czy inne ozdoby z miedzi powinny mieć więc zarówno artyści jak i malarze, graficy czy pisarze. Dzięki magii metali takich jak miedź, z łatwością wyczujesz gusta innych i sprzedasz im dosłownie wszystko.

Żelazo, gdy szykujesz się do boju!

Czasem czeka nas spotkanie, na które niekoniecznie mamy ochotę. Bywa, że idziemy negocjować podwyżkę, albo też musimy stawić czoła innym i przekonać ich do swoich racji. W tym przypadku magia metali najbardziej pomoże w kontekście żelaza. Patronuje mu Mars, czyli w pakiecie masz zagwarantowaną odwagę, ale i brawurę oraz porywczość. Dlatego też uważaj na to, w którą stronę idą twoje rozmowy. Astrolodzy ostrzegają, aby żelaza nie nosiły osoby nerwowe oraz chorujące na nadciśnienie.

Optymizm wraz z cyną!

Przed wiekami, jeżeli ktoś wybierał się w długą podróż do nieznanych miejsc, zabierał ze sobą kawałek cyny. Nie działo się tak bez powodu. Magia metali działa tu nie tylko ochronnie, ale i nastraja pozytywnie. Cyną według tradycji rządzi planeta mądrości i optymizmu jaką jest Jowisz. I to on właśnie będzie cię wspierał w realizacji najśmielszych planów i marzeń. Dodatkowo podczas każdej podróży, sprawi że poczujesz się bezpiecznie. A jeżeli dodać, że w nowym miejscu podróżnik z biżuterią z cyny będzie witany z otwartymi ramionami, to już pewne, że trzeba coś z tego metalu mieć.

Szukasz więcej informacji na temat astrologii? Zobacz portal astrolodzy.pl