Największe wady znaków zodiaku : Panna, Waga, Skorpion i Strzelec. Zobacz, czego się bać!

Nie od dzisiaj wiadomo, że znaki zodiaku wpływają na nasze życie i relacje z innymi. Może właśnie dlatego warto mieć świadomość, czego możemy się spodziewać po naszych partnerach, szefach i współpracownikach. I to w najgorszym wydaniu!

Pedantyczna jak Panna

Bardziej lubimy jej pozytywne cechy: dbanie o innych, opieka i przyjazne nastawienie. Niestety Panna ma również mnie przyjemne oblicze. Zwykle jest nieufna w stosunku do innych i na chłodno kalkuluje każdy krok. Nie lubi chaosu, więc za wszelką cenę dąży do kontroli nad całym swoim mikro światem. Uwielbia za to narzekać i marudzić, co ma zamaskować jej słabą kondycję psychiczną.

Konfliktowa Waga

Ze względu na słabą umiejętność radzenia sobie z innymi ludźmi, często popada w konflikty. Tłumi swoje uczucia i przez to może wydawać się chłodną i wyniosłą. Lubi markowe ubrania i drogą biżuterię. Ceni sobie wolność, więc często ucieka w momencie, gdy ktoś próbuje ją ograniczyć. Niestety, zazwyczaj robi to za późno. Głównym celem jego życia jest bycie kimś ważnym i cenionym przez innych. Jednak zwykle robi za mało, aby się takim właśnie stać.

Mściwy jak Skorpion

Z tym znakiem zodiaku lepiej nie zadzierać. Swoją bezwzględnością, cynizmem i fanatycznym podejściem do wielu spraw, potrafi fascynować ale i skutecznie zniszczyć drugiego człowieka. Nieobce są mu sadyzm i zazdrość, często ze sobą połączone. Aby osiągnąć cel, nie waha się użyć żadnych środków, również tych poniżej pasa. Potrafi przybrać różne maski, aby zdobyć władzę, często wykorzystując swoją hipnotyzującą naturę.

Strzelec — pozorant, jakich mało

Patrząc na niego z boku, można odnieść wrażenie, że jest to odważny i pełny energii człowiek. Jednak jego postawa często jest zwyczajnym blefem, mającym zamaskować jego niedoskonałości. Nie waha się obiecywać wszystkiego, jednak rzadko wywiązuje się ze swoich deklaracji. Lubi się przechwalać.

Zobacz również: Największe wady znaków zodiaku: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak i Lew